MEBLOŚCIANKA OGRODOWACzyli: podręczny kredens ogrodowy dla Emila.
Skrzynki po owocach zbierałam już od dłuższego czasu, dzisiaj, udało mi się w końcu je wszystkie połączyć [wkrętarką do płotu]. Drewniane skrzynki "ozdobiłam" serwetkami z odzysku [ takich , których nie jest szkoda wystawić na zmienne warunki atmosferyczne].
Każda "komórka" została inaczej urządzona przedmiotami z odzysku.
Zabawa pochłonęła mnie na kilka godzin. Moja mama śmiała się i mówiła do Emila, że mama bawi się jak w dzieciństwie. I o to chodzi;)


Przyznaję, przy tej konstrukcji, Emil niewiele miał do zrobienia, ale to nasz wspólny mebel ogrodowy i może teraz ustawiać w nim co chce i jak chce.W kredensie znalazły się nasze "Weki na wieki", "Emilowe kwiaty" oraz naczynia i przedmioty do zabawy, dekoracji.
Siedząc w leżakach patrzyliśmy na naszą "Meblościankę" z radością , Emil tym większą, bo wysmarowany od palców stóp do czubka nosa czarną farbą [ znalazł sobie zajęcie podczas gdy mama bawiła się w układanie] :)Share this:

, , , , ,

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Świetny regał, też takie robiłam jak byłam mała.

  OdpowiedzUsuń
 2. cudnie!!!! jak wszystko inne emilowe! często tu zaglądam, jesteście moja inspiracją! czasem sobie myślę - szkoda że sama nie wpadam na takie pomysły..dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo nam miło :)
  Dzieci mają niesamowite pomysły, my [rodzice ]tylko możemy im "podtykać" materiały :))
  Serdecznie pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas dzieciństwa pojawił się jak żywy. świetne do zabawy dla wszystkich dzieciaków.W pracy niani chetnie korzystam z twoich Wizji,są Świetne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dorośli też mogą się tak bawić!
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. absolutnie genialny pomysł! Serwetki na tle drewnianych skrzynek- uwielbiam! ach!

  OdpowiedzUsuń
 7. ech szkoda że nie mamy ogródka ;(

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...